top of page
Logotyp Tuyo Apartments

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

 

Czy w obiekcie znajduje się recepcja?

Tuyo Apartments to w pełni zautomatyzowany obiekt z elektronicznymi zamkami na kod. Wszystko odbywa się bezobsługowo. W razie potrzeby mogą się Państwo z nami skontaktować telefonicznie w godz. 8:00- 22:00.

Jak odbywa się zameldowanie i wymeldowanie?

Goście naszego obiektu meldują się samodzielnie za pomocą otrzymanego 5-cyfrowego kodu o dowolnej porze po 15:00. Przy wymeldowaniu wystarczy zatrzasnąć za sobą drzwi.

Czy posiadają Państwo parking?

W każdym z naszych obiektów jest dostępny płatny parking podziemny. Parking można wykupić razem z rezerwacją lub zarezerwować przed przyjazdem, opłacając za pośrednictwem BLIK lub tradycyjnym przelewem internetowym. Cena za dobę parkingu: 40 zł

W jaki sposób można zapłacić za pobyt?

Opłata za pobyt zostanie pobrana z podanej podczas rezerwacji karty kredytowej/płatniczej. Istnieje również możliwość opłacenia rezerwacji przelewem tradycyjnym lub poprzez szybką płatność online obsługiwaną przez Przelewy24.

Jakie są godziny zameldowania oraz wymeldowania?

Zameldowanie rozpoczyna się od godziny 15:00, a wymeldowanie jest do godziny 11:00. Wcześniejsze zameldowanie jest możliwe od godz. 14:00, późniejsze wymeldowanie jest możliwe o godz. 12:00 (konieczny jest uprzedni kontakt mailowy z obiektem). Wyjątek stanowi apartament Blue City, gdzie doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o godzinie 10:00. 

Jak wygląda polityka względem dzieci?

W naszym obiekcie dzieci w każdym wieku są mile widziane.

Dzieci w wieku do 2 lat nocują bezpłatnie i śpią w dostępnym łóżku (otrzymują dodatkowo ręcznik).

Dzieci w wieku od lat 3 są liczone jako pełnopłatne (przygotowywana jest sofa rozkładana z pościelą oraz ręczniki).

Czy istnieje możliwość skorzystania z łóżeczka turystycznego?

Tak. Łóżeczko turystyczne dla dziecka jest dodatkowo płatne 35zł za dobę. Istnieje również możliwość wstawienia do apartamentu zestawu dla dziecka (łóżeczko, krzesełko, wanienka, nocnik, podest) za dodatkową opłatą 100zł. 

Jak wygląda polityka względem zwierząt?

W naszych apartamentach zwierzęta nie są akceptowalne. Wyjątkiem jest obiekt Tuyo Casa Sarabandy (konieczne jest poinformowanie o tym obiektu). Obowiązuje dodatkowa opłata 40 zł za dobę.

Jak wygląda usługa airport shuttle?

Świadczymy usługę airport shuttle z / do lotniska Chopina do /z apartamentu za dodatkową opłatą 50 zł za

odcinek. Skontaktuj się z nami wcześniej, aby zarezerwować usługę oraz omówić szczegóły.  Usługa nie obowiązuje w przypadku apartamentu Blue City oraz Tuyo Casa Sarabandy. 

Czy w budynku jest winda?

Tak, do wszystkich naszych apartamentów jest dojazd windą.

 

bottom of page